Komunitní blog The Sims™ 3
: Únor 2014
Filtrovat podle :  

Přímo od návrhářského stolu SimGuruHydry


Jak se daří? Hlásí se SimGuruHydra – v týmu The Sims už jsem více než pět let a bavím se s fanoušky na fórech TheSims3.com a na Mojí stránce! Každý rok se stane, že to nějaký Simík nestihne na záchod, neznámý kleptoman ukradne celou záchodovou mísu a objeví se další Bella Gothová, která až moc ráda zpívá. 


Blíží se naše 14. výročí, a proto přinášíme Vzpomínkový únor! Podobá se to našim čtvrtečním vzpomínkovým příspěvkům na Twitteru nebo Facebooku – s jediným rozdílem: tentokrát to bude dvakrát týdně. A nepůjde jenom o příspěvky od nás – zveme všechny hráče Simíků, aby se podělili o své oblíbené okamžiky.


Jedna z mých nejoblíbenějších vzpomínek z The Sims je na hru, kdy jsem dostala ambiciózní nápad proměnit celé sousedství v The Sims na hřbitov. Za normálních okolností spíš hraju tak, aby se všichni měli co nejlépe(a aby celé simíkovské město vzkvétalo). Moji Simíci si totiž zaslouží jen to nejlepší! Jenže pak jsem jednou narazila na místo, kde nějaký hráč dokumentoval, jak jeho Simíci zemřeli. A zbytek už byl jasný.


Z některých pozemků se staly hřbitovy a z jiných jsem udělala mauzolea plná uren a středověkých dekorací. Sice jsem nezaplnila celé sousedství, ale dalo by se říct, že celá řada mých Simíků se tehdy potkala se Smrtěm. (Pokus o napodobení světa SimGuruHydry)


Jaká je vaše nejoblíbenější vzpomínka na hry The Sims? Je to vzpomínka na chvíli, kdy jste se poprvé vyděsili, protože se do vašeho domu vplížil zloděj? Nebo když si jeden z vašich Simíků v The Sims 2 splnil své celoživotní přání a dostal se trvale do platinové nálady, aniž byste využívali cheaty!Nebo to bylo ve chvíli, kdy jste hráli za mladší paní Crumplebottomovou?  Nebo vám spíše záleží na rodině, a tak nejraději vzpomínáte na chvíli, kdy se vaší rodině v The Sims3 narodila trojčata?Bylo to, když jste svým Simíkům postavili první dům? Nebojste se popadali za břicho, když se vaši Simíci poprvé potkali se svýmstvořitelem potom, co jste je uvěznili v místnosti bez dveří?


Nebo možná nejraději vzpomínáte na něco, co jste dělali mimo hru. Měli jste vlastní náčrtník, do kterého jste si kreslili budoucí pozemky nebo rodokmeny plánovaných rodin? Třeba jste si za ty roky vytvořili působivou sbírku her The Sims pečlivě vyrovnaných v poličkách: The Sims, The Sims 2, TheSims 3, The Sims Stories, kolekce a dodatky a možná i pár simíkovských her na konzole! A proč byste se nepochlubili sbírkou, která vám celé roky přinášela spousty zábavy a zaháněla nudu?A to jsme to vzpomínání na The Sims zatím jen tak lehce naťukli. Při vzpomínání je spousta legrace, nemyslíte? A jaká příležitost by mohla být lepší pro sdílení vzpomínek než Vzpomínkový únor? Říkáme tomu Vzpomínkový únor 14. výročí – zkuste to říct 10krát rychle za sebou!


Oslavujeme další rok s The Sims, ale zároveň se také díváme zpátky na okamžiky, které nás rozesmály, překvapily a také inspirovaly. Je nám jasné, že máte oblíbené vzpomínky z hraní Simíků a chceme je znát! Proto celou simíkokouli vyzýváme, aby se podělila o své zážitky se Simíky – sledujte naše komunikační kanály, kde se dozvíte, jak sdílet své oblíbené okamžiky a sbírky her The Sims.


12:45
03/02/14
Umístil: SimGuru_CZ