Komunitní blog The Sims™ 3
: Leden 2013
Filtrovat podle :  

Ahoj všichni!

 

Hlásí se SimGuruKarsky! S radostí vám oznamujeme, že pracujeme na dodatku The Sims 3 Studentský život a plánujeme jej vydat už letos 5. března. Rád bych vám teď pověděl něco o obsahu datadisku a skvělých novinkách, které přinese. Tento blog je jen prvním ze série, kterou postupně připravujeme k vydání v následujících týdnech. V ní si podrobněji představíme spoustu nových funkcí, které nakousneme ve zbytku dnešního blogu. Dojde ale také na představení dalších novinek. Prozatím nabízíme základní přehled věcí, které od dodatku The Sims 3 Studentský život můžete očekávat.

Nevím,jak jste na tom byli vy, ale já si studium na univerzitě docela užil a bylo to fajn období života. Pokud jste na univerzitu ještě chodit nezačali, ale jednoho dne začnete, vsadím se, že později dojdete k úplně stejnému závěru.Rozhodně jsem díky univerzitě získal spoustu užitečných nových znalostí, ale taky jsem se naučil, že univerzita zdaleka není jen o učebnicích a přednáškových sálech. Když jsme začínali přemýšlet nad hratelností nového dodatku The Sims 3 Studentský život, chtěli jsme do hry zakomponovat všechny stránky studentského života. Snažili jsme se,aby hra nebyla jen simulátorem akademika – to je sice důležité, ale potkávání nových lidí, pořádání různých večírků a každodenní život mimo domov je důležitý jakbysmet. Všechno zmíněné ve hře najdete. I proto jsme do názvu přidali slovo „život“,což naznačuje velkorysé pokrytí života typického studenta – od randění, přes skupinové studování a hodiny ve škole až po obrážení večírků a párty.

 

Honba za kredity

Tou hlavní věcí, která se vám pravděpodobně s univerzitou spojí, je akademická část celého studování. Je to ostatně hlavní důvod, proč na univerzity vůbec chodíme, ne? Dali jsme si záležet na tom, aby tato stránka hry byla tak robustní, jak jen to jde. Pro získání kreditu tedy nestačí jen strávit studováním určitý čas. Vytvořili jsme řadu rozličných aktivit a objektů, které Simíci mohou využívat pro zlepšení známek. Studenti vědy a lékařství například získají kostry, na kterých se mohou učit, studenti komunikace dostanou šanci vysílat vlastní pořad v rádiu a tak dále – všichni studenti různých oborů budou mít nějaké speciální objekty, které budou mít vliv na jejich studijní výsledky.No a samozřejmě, co by to bylo za univerzitu, kdyby v ní nebyly studijní skupiny a semináře – ve hře je najdete taky!

 

Je to o lidech

V dodatku The Sims 3 Studentský život narazíte na různé společenské skupinky: šprty,rebely a sporťáky. Zdržování se v blízkosti skupinek vám přinese unikátní výhody: od získávání vysněných zaměstnání až po nové vlastnosti. Stejně jako ve skutečném světě, můžete si i ve Studentském životě vybrat, jestli chcete trávit čas jen s jednou,nebo se všemi třemi skupinkami naráz. V praxi to znamená, že se z vašeho Simíka může stát student designu s dobrými technickými základy, takže zapadne mezi šprty i mezi rebely, máte možnost budovat s ním různé vztahy a navázat na nový vývoj příběhu. Navíc, pokud budete opravdu hodně kamarádit se šprty, může se vám podařit odemknout mé oblíbené zaměstnání: herního vývojáře.

 

Připraveni na pořádnou party?

Trávení času s přáteli, vymetání večírků, randění… To všechno jsou typické aktivity studenta univerzity. Na mé univerzitě jsme například každý rok pořádali velkou párty s táborákem. Protože na ně rád vzpomínám, chtěli jsme je přenést i do hry, což se nakonec povedlo. Podobně si pár kolegů vzpomnělo na hry s ping-pongovými míčky na večírcích, takže si se Simíky můžete zahrát„džus-pong“. Chtěli jsme do hry zakomponovat spousty klasických momentů z různých večírků a řekl bych, že se nám to povedlo. Dokonce v dodatku najdete i speciální večírkový balíček, ale ten získáte jen předobjednáním limitované edice. Obsahuje sochu Pařbuse Maxima, která Simíkům odemkne možnost uspořádat tematickou kostýmovou párty snů. Balíček obsahuje nové tógy,vavřínové listy a masky. Díky soše můžete kromě tógových, maškarních, formálních, pyžamových a plavkových párty vylepšovat náladu všem, kdo se večírků zúčastní.

 

 

 

Díky zato, že jste si blog o novém dodatku The Sims 3 Studentský životpřečetli! Bylo to jen velmi rychlé představení základního obsahu, který na vás v dodatku čeká. Zůstaňte s námi – postupně budeme odhalovat další podrobnosti. Nezapomeňte na naše příští živé vysílání s producenty, které proběhne 14. února v 19:00.

 

TheSims 3 Studentský život vydáme 7.března a už teď se těšíme na to, až si jej zahrajete. Prozatím se na vás budeme těšit na blogu, kde již brzy najdete další novinkami.

 

Kari St. John

Vedoucí producentka, studio The Sims

19:39
08/01/13
Umístil: SimGuru_CZ