Komunitní blog The Sims™ 3
: Leden 2013
Filtrovat podle :  

Možná ho milujete, nenávidíte, nemáte, chcete, vyhýbáte se mu, ale každý nějaký má – řeč je tady o společenském životě. I když dobré známky jsou pochopitelně důležité, dodatek The Sims 3 Studentský život vám přinese více než jen látku, kterou se naučíte v přednáškových místnostech. Jde hlavně o to, co zažijete mimo školu! Váš Simík může prožívat takový společenský život, o kterém vždy snil – může se stát nejoblíbenějším Simíkem na škole, nebo mimoňským knihomolem, který prakticky nevychází z knihovny. Nezáleží na tom, jestli je váš Simík trošičku společensky neohrabaný, nebo dokonale neodolatelný, v každém případě ho čeká spousta zábavy a vzpomínky z vysoké školy, na které nikdy nezapomene.

The Sims 3 Studentský život přináší tři nové společenské skupiny: Sporťáky, Rebely a Mimoně. Váš Simík může získávat vliv klidně ve všech třech těchto skupinách – není omezen pouze na jednu jedinou. Postupem času bude váš Simík stoupat po společenském žebříčku jednotlivých skupin, a bude si tak zpřístupňovat odměny, které mu vynahradí všechnu tu námahu.


Ale co jsou vlastně ty společenské skupiny zač? Hned vám to povím…

Sporťáci jsou Simíci, kteří dělají všechno proto, aby vyhráli. Ať už je v sázce soutěž popularity nebo zápas v plink plonku u stolu na stolní tenis. Není proto divné, že Sporťáci rádi chodí na Bowling pana B, kde se snaží naházet co nejvíce strajků a zároveň skórovat i u té pěkné Siminky (nebo Simíka), která sleduje jejich bowlingový um. Asi vás tedy nepřekvapí, že Sporťáci pořádají nejlepší večírky na celé vysokoškolské půdě.


Rebelové nevynechají jedinou příležitost, aby udělali něco opravdu neobvyklého. Pokaždé při tom zajdou ještě dál než posledně. Rebelové klidně posprejují stěny na univerzitě a potom nahází do táboráku na večírku… bylinky. Scházejí se obvykle v Grottu, což je parádní podnik, kde si Simíci mohou zahrát kulečník, vylepšovat se v dovednosti umění nebo si vychutnat organický svařák z kávového baru.


A v neposlední řadě tu máme Mimoně. Rádi hrají videohry, zkoumají nejrůznější věci, vyhrávají ve vědomostních soutěžích a nebojí se spílat ignoranci ostatních Simíků. Mimoni se rádi scházejí v Keithových komiksech, kde najdou všechno to, co mají rádi: počítače, herní automaty a samozřejmě také komiksy!Snadno si také udržíte přehled o tom, co se ve společenských skupinách děje. Pár kliknutí na novém chytrém mobilu a hned budete mít jasno. Stačí vybrat „Zjistit, co se děje ve společenských skupinách“. To ale není jediná parádní věc, kterou váš chytrý telefon umí. Pokud má váš Simík odvahu a chce si trochu zaflirtovat, mohl by jako tajný obdivovatel poslat textovku někomu, koho by si rád získal. Nebo se k vám v minulosti nějaký Simík choval nepěkně a vy mu chcete říct, co si o něm myslíte? Pak mu pošlete pořádně urážlivou textovku. Pokud váš Simík touží po svobodě a už nechce být nikým svazován, může někomu poslat smsku o rozchodu. A navíc, pokud je váš Simík zaměřen vizuálně, mohou ho bavit nové možnosti fotografování. Může se nyní společně fotit s jinými Simíky, nebo dokonce vytvořit romantickou pusinkovací fotku. Tohle je jen několik málo příkladů toho, co všechno chytrý telefon dokáže.


Nejen společenskými skupinami živ je Simík. I mimo ně máte k dispozici spoustu nejrůznějších společenských aktivit a interakcí, kterých se váš Simík může účastnit. Tak například: myslíte si, že studentský život by byl úplný bez pořádných pařeb? Abychom to trochu okořenili, přidali jsme dva nové typy večírků: se soudkem a u táboráku. Večírky skýtají skvělou příležitost, jak se seznámit s novými Simíky, a pokud tam přijde i ta Siminka (nebo Simík), se kterou se chcete trochu sblížit, můžete jí dát polibek v žáru vášně. K dispozici máte také nové líbací interakce, jako je nadžusovaný nebo skořicový polibek. To bylo pouze několik málo vybraných nových romantických možností, které v dodatku The Sims 3 Studentský život najdete.
Pokud váš Simík večírky moc nemusí, může si vybírat ze spousty jiných aktivit. Má například možnost pustit se do nějakého univerzitního sportu, pózovat bez oblečení pro studenty umění, stát se vědeckým testovacím subjektem nebo uspořádat protest. V každém případě vaše Simíky čeká celý nový svět, který mohou prozkoumat! Kromě toho můžete být společenští a zároveň si při tom vylepšovat dovednosti. S novým skicákem požádejte Simíka, aby vám stál modelem (případně nahým modelem)! Je toho ještě mnohem a mnohem víc. Na zbytek si už ale přijdete sami!


Zkuste si tedy najít čas na obojí!


Lauren McLemore, asistent produkce The Sims 3 Studentský život

16:42
16/01/13
Umístil: SimGuru_CZ