Komunitní blog The Sims™ 3
: Leden 2013
Filtrovat podle :  

Tak jak vám dupou králíci? Hlásí se SimGuruSarah! Dnes jsem tady, abych vám povyprávěla o tom nejrozjetějším desetiletí, které v dodatku The Sims Styl 70., 80. a 90. let najdete – přesně tak, přišel čas vrátit se do devadesátek!


Videohry, hiphopová hudba a talk show. Právě to v 90. letech letělo. Všechno se to ale točilo hlavně kolem grunge. I když hudba ve stylu grunge se začala objevovat už v 80. letech, komerčně úspěšnou se stala až v letech 90., kdy také dala vzniknout novému životního stylu celé generace. Tím jsme se ve studiu The Sims inspirovali a zaměřili jsme proto tuto část kolekce na zanedbaný a industriální styl 90. let – jak v oblečení, tak v zařízení domácnosti. 


Tohle jsou některé z našich nových předmětů.


Máme tu nové „Jednoduché křeslo Designér v nouzi“, ke kterému se hodí knihovna „Industriální police“ a konferenční stolek „Vytvořte si vlastní stůl“. 
Dokonce jsme připravili novou rostlinu v industriálním květináči, kterou si můžete doma vystavit!  
Styl grunge je reprezentován roztrhanými džínami a volnými tričky pro Simíky i Siminky.
Móda se v 90. letech točila hlavně kolem svetrů (a bund a mikin... no pořád je to lepší než ty osmdesátky) uvázaných kolem pasu, vrstvených triček a samozřejmě také nylonových kalhot! Dobře nylonové kalhoty možná nosily jen „celebrity“, ale víte co? Teď je mohou nosit i vaši Simíci!
Ať už chcete vyprávět příběh o muzikantovi bez peněz, vycházející hiphopové hvězdě nebo oddané fanynce, 90. léta dávají vašim Simíkům spoustu příběhů, které mohou vyprávět!


Díky, že jste si můj příspěvek přečetli.


Tak zatím!


SimGuruSarah  

17:13
20/01/13
Umístil: SimGuru_CZ
Kategorie: Snímky  Hra na PC/Mac  Kolekce